10 vtipných cest, jak schovat piercing

hide_your_piercings_1

Piercing jsou skvělé, ale tam jsou některé situace, ve které si mohou přát schovat. Existuje mnoho kreativní způsoby, jak na to:

1. Používejte poddané

Zachycovače jsou skvělý způsob, jak zakrýt téměř každý piercing. Jsou vyrobeny z průhledných materiálů tak, že jsou sotva viditelné. Jsou speciálně navrženy s cílem skrývá piercing, takže jsou nejúčinnější způsob, jak skrýt své piercing.

Další dobrá věc, o poddané je, že jsou vyrobeny zachovat svůj piercing, pokud není povoleno nosit své pravidelné šperky. Vzhledem k tomu, přičemž šperky pozor na dlouhou dobu se nedoporučuje, zálohy jsou tam, aby vaše piercing, dokud můžete opět nosit pravidelné šperky. Můžete použít úchytky v práci, ve škole nebo jakékoliv jiné situaci, ve které budete muset skrývat své piercing. Jen nezapomeňte použít držáky určené pro váš typ piercing (obočí, pupek, nos, labret, jazyka, a další). Zarážky nebude dělat piercing zcela neviditelná, ale bude skrývat to natolik dobře, nebýt nápadný.

To je skvělý způsob, jak skrýt piercing, protože je nejen účinná, ale také tělo a bezpečná: zálohy jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, které nebudou ohrožovat své zdraví.

2. Používejte chodce

Chodce jsou speciálně navrženy šperků vyrobené zakrýt piercing. Chodce jsou obvykle vyrobeny v barvě pleti, takže jsou to skvělý způsob, jak vaše piercing skrytý téměř úplně. Hlavní věc, aby věnovaly pozornost je odstín hider šperky kusu. To by mělo být co nejblíže k vaší barvě pleti jak je to možné. I když tomu tak není, bude skrývat piercing natolik, aby byl méně nápadný.

Chodce jsou zvláště populární jako táhly šperků (ze silného bižuterie). Natažené ušní lalůčky jsou nejoblíbenější piercing tohoto typu. Hitler svíčky jsou skvělý způsob, jak zakrýt své natažené ušní lalůčky. Jsou ideální pro práce, školy nebo jakékoliv jiné situaci, ve které jste není dovoleno nosit znatelné tělo šperky. Zatímco oni neskrývají rozprostřené ušní lalůčky zcela udělají to low-key a mnohem méně nápadné.

Stejně jako poddané, chodce jsou vyrobeny z těla příjemný materiálů tak, že jsou bezpečná.

3. Malé, Plain šperky

Dobrým způsobem, jak zakrýt vaši piercing a dělat to méně nápadný je zvolit malé, holý šperky. Některé šperky tělo je bohatě zdoben, takže byste měli držet dál od těch, pokud chcete, aby vaše piercing méně nápadné. Místo toho se rozhodnout pro jednoduché, prostý šperky malých rozměrů.

I když tento přístup nebude skrývat svůj piercing úplně, bude to určitě dělat to méně nápadný. To je dobrá volba, když nemusíte schovávat svůj piercing a chci, aby to low-key. Jak již bylo řečeno, když šperky je velmi malý, že může být obtížné si všimnout, takže to může fungovat jako účinnou metodu pro skrytí piercing.

4. Soft, Clear šperky

Některé typy šperky jsou vyrobeny být méně nápadné než ostatní. Dokonce i když nechcete používat klasické zarážky a chodce, výběr měkký a pružný šperky mohou často pomoci při skrývání piercing. I když to není nejúčinnější metodou, může pracovat v mnoha situacích. Soft šperky bude vypadat méně nápadné, zvláště pokud je to vyrobena z průhledného materiálu.

Tato metoda je ideální pro low-světelných podmínek, takže to je nejlepší použít během noci. Nicméně, můžete použít tento přístup v průběhu dne, a to zejména v případě, že cílem je, aby pronikavý low-key, a ne nutně to úplně skrýt.

5. Tuck to v

Hide Your PiercingDepending na typu vašeho piercing, můžete být schopni ji zastrčit. Některé piercing jsou umístěny v místech, kde mohou být skryty pouhým otočením šperky nebo tucking šperky. Například, septum piercing může být často skryté takto. Totéž platí i pro mnoho typů genitální piercing, i když tyto jsou obvykle nejsou vystaveny pro veřejnost, takže obvykle není nutné být skryty. Nicméně, zastrčil šperků funguje skvěle pro tyto piercing iv případě, že cílem není skrýt piercing, protože často poskytuje větší komfort.

Je zřejmé, že ne všechny piercing může být zakryto zastrčil šperky, ale to není vždy možné. Nicméně, to je o čem přemýšlet. S piercingem, kde to lze provést, vyberte si šperky, které lze schovat, když chcete skrýt piercing.

6. Creative Oblečení

V závislosti na umístění vašeho piercing, můžete použít kreativní možnosti oblečení skrýt piercing a šperky. Je překvapivé, co můžete udělat i v létě, kdy nechcete nosit tolik oblečení. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, i když pro to, aby plně fungovat, je důležité nosit malý a prostý šperky. Že jeden je snazší utajit pod oděvem než těžké a bohatě zdobený šperky.

Samozřejmě, že toto řešení velmi závisí na umístění vašeho piercing. Je to dobré pro piercing, jako pupíku piercing, piercing bradavky nebo mnoho jiných piercingem, ale co když máte obličeje piercing? Někdy obličeje piercing mohou být skryty s dlouhými vlasy (účinné pro uších a obočí piercing), ale některé další obličeje piercing jsou mnohem obtížnější skrýt. Pokud to situace dovolí, můžete použít laku nebo jiný typ výzdoby skrýt svou obličeje piercing.

7. Použijte barvy kůže Marker

To je další zoufalá opatření, a to je v pořádku pouze jako krátkodobé pomoc. Můžete zakrýt své piercing zabarvením horní části šperků s kůží barevné značky. Aby tato metoda práce, ale je to nezbytně nutné nosit malé, prostý šperky ve své piercing, takže to může být snadno skryta.

Také tato metoda je potenciálně nebezpečné, neboť zahrnuje uvedení značky v blízkosti piercing díry. To je důvod, proč je to naprosto důležité, aby jej použít pouze k úplnému zhojení, zdravé piercing. Dokonce i tehdy, ujistěte se, že barva pouze šperky, nikdy kůži kolem něj nebo samotný piercing!

Tato metoda by měla být nikdy použita pro nové piercing nebo citlivých piercing, protože to může vést k infekcím a mnoho dalších problémů. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, mějte na paměti, že je to velmi krátkodobé řešení, než najdete něco lepšího. To rozhodně není nejlepší způsob, jak skrýt vaše piercing.

8. Použijte Bit of Foundation

Malý pokles založení může pomoci skrývání piercing. Tento přístup však vyžaduje velkou pozornost. Musíte se ujistit, dát základ, na šperky jen, nikdy na sebe piercing, nebo riskujete infekce a jiné problémy.

V případě, že budete chtít použít tuto metodu, ujistěte se, že aplikovat základy pouze na špičce šperky. Jedná se o krátkodobé řešení tak, nepokoušejte se používat to hodně a nepoužívejte ji často.

Podobně jako v případě výše, v pořadí pro toto řešení pracovat, budete muset nosit malý a prostý šperky, které mohou být snadno zahrnuty do základu. Také zkontrolujte, zda nepoužít základ, na kůži nebo propichovací sám.

9. Dejte pásma Aid na něm

Hide Your PiercingSimilar na výše uvedené skutečnosti bude toto řešení skrývat piercing tím, že se zdálo, že to tam není. Také, stejně jako výše uvedené řešení, jedná se pouze o krátkodobý metodou. Je to prostě nebude fungovat dlouhodobě, nemluvě o tom, že je to nebezpečné. Takže je důležité, aby to opatrně a nikdy použít pro dlouhou dobu!

Chcete-li skrýt piercing s podporou kapely, prostě vzít pomoc pásma a snížit malý kousek toho. Ujistěte se, že používat pouze lepicí část podpory kapely. Nikdy byste neměli používat skutečně gázové část podpory kapely, protože vlákna se mohou dostat do otvoru, což je něco, co se chcete vyhnout za každou cenu!

Podobně jako u předchozího řešení, tato metoda funguje pouze pokud máte malé, holý šperky vložený na prvním místě. Také, jako výše uvedené řešení, tento by měl být použit pouze na vyléčení piercing! Nikdy aplikovat pomoc pásmo na nový piercing nebo piercing s infekcí nebo jiný problém, protože to může zhoršit problém. Pokud se rozhodnete využívat podporu pásmo ujistěte se, že jej odstranit po krátké době – ​​to rozhodně není dlouhodobé řešení!

10. Take Out šperky

Varování: Toto je velmi, velmi krátkodobé řešení, a měly by být použity v případě nouze jen! Pokud budete mít šperky ven jste riskovali ztrátu vašeho piercing, protože díra bude zmenšovat. Smršťování není stejná pro všechny piercing (některé piercing mají tendenci se rychleji než ostatní zavření), ale to bude určitě stane.

Vezmeme-li šperky ven se nedoporučuje, takže by měl být používán pouze pro velmi krátkou dobu, a když je to jediné řešení. Užívání šperky out ohrozí vaši piercing a učinit z něj začnou zavírat, takže byste měli být velmi opatrní, když dělá. Stejně jako kapela podpory, fixem nebo nadace, to není dlouhodobým řešením a není to nejvíce nedoporučuje, zejména jako trvalý způsob skrývání své piercing.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *