30 cool nápadu na piercing v nose

nose-piercing-4

Když mluvíme o body piercingu, společný trend, který se objeví v naší mysli poté, co ucho piercing je nose piercing. Tento trend má velmi prominentní přítomnost v indických, afrických a jižního Tichomoří kultur a získal popularitu téměř všude v USA a Evropě se v průběhu času. Takže, dnes vás zavádí do nosu piercing prostřednictvím tohoto článku. Věříme, že informace, které jste se sem dostal vám pomůže ve svém praktickém životě, zatímco jít na nose piercing.

DRUHY nosu piercing

Nos, že chrupavku, je tkáň tvrdší proniknout a léčit v porovnání s ušní lalůčky, což je měkčí tkáň. Jeden může mít mnoho variací na nose piercing, jako jsou:

Nozdra:

To je nejčastějším místem pro propíchnutí, kde je šperk umístěn někde podél okraje nosní dírky. Můžete si zvolit libovolnou stranu nosu, doleva nebo doprava, podle svých preferencí.

nose piercing (9) septa:

Velmi citlivé místo k proražení, ale jediný typ, který je zcela a opravdu viditelné. V tomto druhu propíchnutí stěny chrupavky mezi komorami nosu, v dolní části nosních dírek, je propíchnout. Tento druh piercing se také nazývá „býk-piercing“.

nose piercing (4) Bridge:

To je neobvyklé místo prorazit jako piercing a uzdravení, jak jsou těžké provádět zde. Piercing se provádí na povrchu kořene nosu, seřazovat mezi očima.

nose piercing (16) Typy nosu ŠPERKŮ

Existují různé druhy šperků určeny pro různé piercing. Stručný popis je uveden níže, která může pomoct vybrat vhodný právě pro vás:

Prsten:

Tento nejpopulárnější šperky je v podstatě malý zajetí kroužek buď v kruhových činky, smyček nebo obruče. Hlavní výhodou tohoto šperků je to, že čištění propichovacích snadné a má také prostor v případě jakékoli otoky. Proto se doporučuje používat tento druh jako startovací šperků v průběhu období hojení.

nose piercing

Kosti / Kolíky / Závrtné šrouby:

Tento druh šperků je malý kousek většinou bez konvenční podkladu a za předpokladu, s malou perličku nebo dekorace spočívat na nosní dírky.

nose piercing

Šroub:

Existoval z Indie, ale tento šperky získal popularitu v západní kultuře také. V podstatě to není nic jiného než krátký příspěvek jít do malé lokny, která působí jako její podklad držet šperky na místě.

nose piercing  U-Bend:

Skládá se z „U“ ve tvaru kusu, opatřené na koncích, které se překlápět uvnitř nosních dírek a je určen zejména pro septum piercing. Hlavním rysem tohoto šperku, že může kompletně dostat neviditelné a nepozorovaně.

nose piercing

hroty:

Tento druh šperků se neprovádí pro nové piercing a skládá se z rovné zúžením nošený vodorovně přes piercing, má špičatými konci, které zůstávají mimo. Je určen pro septem a někdy i mostních piercingů.

Bezpečnostní opatření PŘED piercing

Nose piercing je velmi citlivý druh piercingu a má potenciál odmítnout léčení, pokud není řádně postaráno. Je velmi důležité, že jste jasné různé problémy s bodcem před usazením pro proces piercing. Ve aby se ujistil, že budete dodržovat všechna bezpečnostní opatření, získat následné péče list ze piercer. Některé z těchto základních opatření jsou uvedeny níže:

Produkty k použití:

Některé děrovače doporučujeme použití určitého mýdla nebo po výrobku v průběhu hojení nosu. Ujistěte se, že budete postupovat podle jejich rady, ale povinně aby si byli vědomi o alergií na složky nebo vůně.

Informujte se o vhodném šperky:

Je lepší vzít radu bodcem pro volbu jakékoliv nosu šperky a vím, jak to funguje.

nose piercing

Zdravotní problémy:

Než se pro nosu piercing, je třeba shromáždit kompletní informace o lékařských obavy, aby nedošlo k chladu, alergie, infekce atd.

nose piercing neměňte šperky častěji:

Změna nos šperky znovu a znovu v krátkém časovém období mohou narušit proces hojení.

Sterilizace nástroje a bižuterie

Předtím, než dovolí nějaký nástroj, jehla nebo šperky dotek kůži, ujistěte se, že se sterilizují dobře neboť by mohlo vést k určitému druhu infekce.

nose piercing  Jdi pro profesionální:

Před volbou bodec, ujistěte se, že on / ona má kompletní znalosti o umělecké dílo a podniká kompletní bezpečnostní opatření, která mohou zajistit svou bezpečnost

zdroj:https://www.piercingeasily.com/nose-piercing/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *