Body piercing – problémy

smiley-piercing-pictures

Piercing je velmi oblíbený u mužů i žen. Mnoho oblastí těla jsou použity pro piercing. Většina lidí, kteří mají piercing nevyvíjejí žádné problémy.

Uši jsou nejčastější piercing místo. Většinu času, ušní lalůček piercing hojí bez jakýchkoliv problémů. Piercing jiné oblasti ucha obvykle zahrnuje piercing chrupavky, která dává tvar ucha. Piercing ušní chrupavky vytvoří ránu, která je těžší se čistí, trvá déle léčit, a je větší pravděpodobnost, že se nakazit než ušní lalůček piercing.

Tetování bezpečnost a bezpečné odstranění tetování

Další zajímavá místa zahrnují ústa a jazyk, nos, obočí, pupek a genitální oblasti. Každý piercing místo má svůj vlastní normální hrací doby hojení a svou vlastní sadu potenciálních problémů. Home léčba může pomoci rychlost hojení rány a předcházet problémům. Zpočátku tělo piercing stránky mohou být mírně oteklé. Malé množství krve nebo tekutiny může odtékat z místa.

Běžné problémy, které se vyvinou z piercingu patří:
Infekce úst nebo rtů může způsobit řeči, žvýkání nebo polykání problémy nebo otok, který může blokovat hrdlo.
Infekce bradavky může jizva tkáň prsu a omezit schopnost kojit později.
Infekce může být potenciálně závažné nebo život ohrožující a zapojit celé tělo (systémový).
Rozštěpení nebo natržení kůže, což může způsobit vznik jizvy.
Problémy s typem šperků použita, včetně alergie na kov. Ujistěte se, že používáte typ šperků určených pro vaši piercing místě. Používejte pouze nealergenní šperky. Chirurgická nerezová ocel, zlato, platina, niob a titan jsou jedinými typy šperků byste měli používat v novém piercing.
Další problémy způsobené šperků.
Šperky v ústech nebo rtů může způsobit odlupování nebo popraskání zubů, problémy s dásněmi, a obtížnost žvýkání nebo polykání. Šperky mohou uvolnit a být spolknuta.
Šperky v pupku se mohou zachytit na oblečení a prádlo. Tato konstanta podráždění může zpozdit hojení. Pupek piercing může trvat až jeden rok zcela vyléčit.
Šperky v genitální oblasti může způsobit zranění vás nebo váš sexuální partnera. To také může dojít k poškození kondomu, čímž se zvyšuje riziko těhotenství a vystavení sexuálně přenosných infekcí. Piercing v penisu může snížit schopnost člověka získat nebo udržet erekci.
Poškození podkladových cév nebo nervů.
Zjizvení místě piercing.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *