Jak pečovat o svůj piercing: 6 základních tipů, které potřebujete vědět

c29288cc001957a081e072dc4ca90b08

Piercing a jak se o ně starat se hodně změnili, protože jsme byli děti. Náhodou vím to proto, že piercing Dostal jsem jako dítě musel být uzavřen, protože můj otec (který se stane být úžasné ve všech oblastech rodičovství s výjimkou, pokud jde o své dcery propíchnuté uši) se rozhodla změnit své náušnice příliš brzy po oni byli propíchnuté, což je stejně jako základní pravidlo # 1. Mimochodem, to mělo za následek děsivě infikovaných uši, z nichž jsem ti ušetřím grafické detaily.

Mám novou sadu piercing O rok později, a stejný případ jako předtím jsme použili piercing zbraň. Později jsem zjistil, a později myslím o 15 let později, že piercing zbraně mohou být příčinou nesnášenlivosti niklu. To byla moje situace, a já se rozhodl uzavřít svou druhou sadu piercing a slíbil, že nebude zavádět žádné nové otvory do mého těla bez použití hygienické jehly.

Ale z rozmaru před dvěma týdny, rozhodl jsem se dostat moje uši propíchnuté znovu se svou matkou, která se stane být mnohem chladnější než já, protože ona dostala její šroubovice propíchnout.

Můj třetí cesta do příslovečné rodeo mě naučil piercing po péči změnil ton, protože jsem byl dítě. Zde je rozpis na pár věcí, které jsem se naučil od piercing umělce Maria Tash a dermatolog Dr. Kenneth Howe.

Do vašeho výzkumu Než si nechat piercing

To se zdá samozřejmé, ale je třeba říci. „Neexistují žádné federální předpisy pro piercingu a certifikaci, neboť existuje jen v některých státech,“ poznamenává Dr. Howe. To znamená, že je důležité udělat si domácí úkoly, zeptejte se kolem a ujistěte se, že jste stále své piercing z dobře pokládaný piercing umělce.

„Odložit dostat piercing, pokud máte v současné době infekci kůže, zvláště pokud je to v oblasti, kde jsou stále propíchnout, zvláště pokud máte bakteriální folikulitida, což je běžné a lidé často ignorují,“ pokračuje Dr. Howe.

Proč byste neměli ignorovat? Podle Dr. Howe, bakterie způsobující folikulitida je nejčastěji staph a mohou super-infikovat každého nového rány.

Související: Zendaya Channeled Halle Berry a ona Totally přibitý

Nedotýkejte piercing

„Je velmi důležité, aby se dotknout vašeho čerstvý piercing se špinavýma rukama,“ říká Maria Tash. „Myslím, že lidé přehlédnout, jak snadné je dotknout kliku a teprve poté čerstvou ránu (piercing) a případně zavést bakterie do okolí. Člověk musí být velmi dbát o to, co se dotýká uzdravení piercing.“

Jo, to je určitě platný!

Využívají Healing režim

Dr. Howe poznamenává, že byste měli mokrý gázou – ne namočte ji – s fyziologickým roztokem, a pak se držte ji na místě piercing po dobu 10-15 minut. „To bude zvlhčovat a opatrně nějaké sušené krusty,“ říká. „Potom, naneste tenkou vrstvu masti, a to buď vazelínu nebo OTC lokální antibiotika, jako je například bacitracin.“

Uplatnění mast také pomůže vytvořit lepší prostředí pro hojení. „Mast zabraňuje vzniku vážných krusty a umožňuje volný pohyb kapalných růstových faktorů,“ říká Dr. Howe. „Tyto růstové faktory jsou uvolňovány samotným a stimulovat růst a migraci buněk do hojení rány rány.“

Někteří odborníci piercing by mohl říci pacientům, aby se zabránilo uplatňující masti, protože zamezí přístupu kyslíku dosažení kůži. Nicméně, Dr. Howe říká, že je nepravdivé. „Kyslík našich tkání je třeba je dodávána prostřednictvím našeho krevního oběhu. Nechceme absorbovat kyslík přímo do povrchu naší pokožky. Použití okluzivní mast nemá žádný vliv na okysličení tkání,“ poznamenává.

Související články: Jak nosit červenat Pokud vaše líce jsou přirozeně Rosy

Nenechte očistit S Hibiclens / krutý Prostředky mycí. Jen to ne.

„Tyto detergenty zabít nové epitelové buňky, které se stěhují do rány a zpomalí její uzdravení,“ říká Dr. Howe.

Tash souhlasí s představou. „Za starých časů, lidé byli pomocí lihem nebo peroxid vodíku, protože jsou poměrně účinné, levné a snadno dostupné dezinfekční prostředky,“ říká. „Nicméně, oni jsou velmi drsné okolní kůže a nově rostoucích kožních buněk uvnitř piercing. Většina laloku piercing trvat dva měsíce léčit, a chrupavka může trvat až jeden rok léčit. Tyto produkty nejsou určeny mají být použity na . kůže dvakrát denně po dlouhá časová období Představte si, že jedna použita alkoholu na stejném místě na obličej dvakrát denně po dobu jednoho týdne i – plocha by byla červená a kůže velmi suchá, „se dále vysvětluje.
Související: Suché Masky listu jsou Chystáte se foukat vaši mysl

Zapnutí náušnice nepomůže to Heal

Tenhle byl potentát pro mě a Tash ho odhalena. „Otočil svou náušnici, aby se mohla léčit je stará piercing zbraň stud mýtus. Tyto svorníky byly pevně proti ucha, a to otáčením to teoreticky mohlo pomoci dostat následné péče produkt uvnitř tunelu na piercing. Ale realisticky, kůže nelepí se kovového šroubu vůbec, a vy byste měli nechat tělo růst kožní buňky piercing tunelu, aniž by je nepříjemný momentem nebo dotykem prstu se špinavýma rukama, „říká Tash. „Teplá teplá voda ve sprše se uvolnit jakékoli vypouštění všechny léčivé piercing produkovat, a sterilní hadřík komprimovat fyziologickým roztokem nebo jemným antibakteriálním mýdlem ji jemně čistí,“ poznamenává.

Infekce se může objevit u 20 procent nových piercing, tak dávat pozor

Pokud si myslíte, že váš nový piercing je infikován, jít k lékaři. Je to tak jednoduché. Lidé s novým piercingem by měl vyhledat lékařskou péči pro příznaky infekce, jako je například zvyšující se zarudnutí nebo otok, rostoucí bolest, červené proužky na kůži kolem piercing, nebo horečkou. „Obvykle léčbě infekce s piercing stále na svém místě – šperky udržuje piercing trakt otevřený, umožňující odvodnění infekce,“ říká Dr. Howe. „Takové rozhodnutí musí být provedeno na základě případ od případu, nicméně. V případě, že infekce dokazuje přetrvávající, může být nezbytné odstranění šperky.“

Ale vážně lidi, pokud si myslíte, že máte piercing, který je infikován, jít navštívit lékaře, aby bylo bezpečné, protože ignoruje jim mohla mít za následek infekce, a nechcete, aby si s tím.

zdroj:https://www.yahoo.com/news/care-piercings-6-essential-tips-210000759.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *