Jak si vybrat studio pro svůj první piercing?

images

Jste připraveni dostat svůj první piercing, ale jisti, kam se obrátit, nebo komu věřit?
Nejlepší věci udělat, je A) svůj domácí úkol, a B), věřit svým instinktům.
Pokud půjdete do studia a to zapáchá, pak je pravděpodobné, že místo je prostě špinavé a vy byste měli odejít. Pokud to vypadá a voní jako nemocnice, pak může být na správném místě. Tělo piercing je léčebný postup, tak se určitě zacházet s ní jako takové.

Zkontrolujte licencí ateliéry
Zkontrolujte rok ateliér otevřel
Zkontrolujte licencí Piercers
Ujistěte se, že licencovaný Vostrej je ten, který budete mít dělat práci.
Zkontrolujte, zda oba studio a bodec jsou členy v dobrém postavení APP (Asociace profesionálních Piercers). To není povinné, ale osobně nevím o žádných „profesionální“ Piercers, které nejsou.
Zeptejte se piercer jestliže on nebo ona má ve svém portfoliu na piercing činili, pokud ano, pak se podívejte na to. Pokud fotografie vypadají dobře na vás, a tam je spousta, pak šance jsou oni dělali to na chvíli (zvláště pokud datováno fotografie). Portfolio není něco, co budete vždy najít, ale to je další vodítko hledat.
Poté, co si myslíte, že jste našli bezpečné místo, aby si svůj první piercing, pak pokud jste připraveni první věc, kterou byste měli udělat, je Ptejte jak před piercing a pak znovu po. Stejně jako následná péče postupy. Měli byste mít je oba vysvětlil a přijmout v písemné formě. Pokud nemají nechat již předtištěn dát, abys odešel s, chodit ven.
Zjistit Gauge a velikost šperky, který je vložen. To je z několika důvodů,

Vzhledem k tomu, měli byste mít představu o rozchodu a velikosti, pokud jste svůj domácí úkol, takže víte, že se provádí správně.
Musíte vědět, co to je, takže si můžete správně koupit šperky v budoucnu.
Ujistěte se, že jste si je zapsat. Získáte velmi nervózní a zapomenout na vše, co vám řekl v době, kdy je hotovo.
Samozřejmě je potřeba, aby se ujistil, že jsou pomocí sterilních nástrojů na vás. Měly by být buď na jedno použití nářadí nebo v autoklávu a balí, a proto by měly mít autoklávu v areálu. Měly by otevřít jehlu před vámi, aby vám ukázal, že to bylo sterilní.

Zbytek je už jen na vás, aby vám piercing čisté a bez bakterií a infekcí podle pokynů, které jste řekl a dal na vás. Máme v následné péči o řešení, které jsou vyrobeny právě pro toto a jsou velmi oblíbené u profesionálních Piercers.
Buď pilný a používat zdravý rozum a měli byste mít hodně štěstí s vaším novým piercing.

zdroj:https://www.thechaingang.com/article/cat/piercing/post/choose-the-shop-to-get-your-first-body-piercing-at/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *