Opětované použití piercingu

50230429

Investiční zlato vám pomůže zhodnotit váš majetek.
Všichni máme své oblíbené tělo šperků, ale někdy je třeba odešel koupit nové. Některé zlomená, zatímco jiní prostě nevejdou náš styl už ne. Dalším častým důvodem pro vyřazení své šperky se protahuje. Jakmile jste se protáhne na větší rozchod, nebudete mít možnost nosit své staré šperky už ne.

To může nechat s hromadou starých šperků nechcete už používat. Možná se divíte, co s ním. Je pochopitelné, že nechcete, aby jen tak nechat ji usazovat prach, takže to, co můžete dělat?

První věc, kterou může myslet, je jednoduše znovu použít své staré šperky, dát to na někoho, nebo dokonce re-prodávat. Také můžete být tím, kdo chce nosit staré šperky někdo jiný, nebo dokonce koupit. Koneckonců, pokud je řádně vyčistit, pak je tu žádné riziko, že jo?

Ne tak docela. Je důležité vědět, že staré šperky, i když to vypadá „jako nový“ není nikdy bez rizika. Opětovné používání nebo re-prodávat dříve nosí šperky není nejlepší praxe a většinou je možné přinést více škody než užitku. Je to mnohem lepší jít s novou, kvalitní tělo šperky.

Pokud opravdu chcete najít nějaké využití pro své staré šperky, že by bylo nejlepší, aby ji jednoduše recyklovat nebo ji použít pro umělecký projekt místo toho, aby ji na někoho jiného na sebe.

Nebezpečí Used těla šperky

Jak asi víte, používá šperky není vždy sanitární nosit. To platí zejména pro použité těla šperky, protože jde v těle člověka. To dostane do kontaktu s tělními tekutinami a těla, takže je to horší než při použití někoho jiného zubního kartáčku. Ba co víc, někteří tělo šperky se nosí ve velmi intimních místech (bradavek, genitálií, atd.), To je ještě více riskantní. Je jasné, že jednoduše pomocí staré šperky někoho jiného – nebo rozdávání své staré šperky – není nejlepší nápad.

Ale co když se mi to vyčistit, říkáte?

Dezinfekci a sterilizaci staré šperky je nutné, pokud chcete zabít bakterie a jiné škodlivé látky. Jde o to, že je to snadněji řekne, než udělá. Je to vlastně docela obtížné vyčistit své staré šperky. Jednoduše otřete alkoholem nebo jiný čistič to neudělá. Chcete-li být řádně sterilizovány, šperky musí být zacházeno v autoklávu.

Autoklávy nejsou něco, co můžete najít v každé domácnosti a většinu času, budete muset vzít vaše šperky na profesionální jej čistit, který stojí nějaké peníze. Nicméně si nemyslím, že to je vše, co je třeba udělat, aby vaše šperky opakovaně použitelné.

Re-použití sterilizovaných šperky

Autoklávu by měly být použity ke sterilizaci použité šperky. Je to jediný způsob, jak vyčistit šperky správně. Nicméně, i když v autoklávu může být použit ke sterilizaci šperky, je to stále není dobrý nápad znovu používat nebo znovu prodat svůj použitý šperky.

Proč? Tady je ten problém: i zcela hygienicky nezávadné používá šperky bude mít stále drobné škrábance a škrábance na povrchu. Dokonce i šperky vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu bude mít nějaké škrábance. Většinu času, nebudete moci vidět, ale to neznamená, že tam nejsou.

Problém s těmito mikroskopických trhlinek je, že mohou bakterie. To znamená, že se může rychle stát nehygienické a způsobit infekce a četné další problémy pro uživatele. To je důvod, proč použité šperky není nikdy „jako nový“, i když je to správně dezinfikují a sterilizují.

To je považováno za špatnou praxi – a to je dokonce nezákonné v mnoha místech – na prodej re-použitý šperky, zvláště pokud nechcete informovat své zákazníky o tom, co kupujete. Použité šperky není nikdy nový šperky, i když je to „mírně opotřebovaný“ nebo „téměř nevyužívají.“ Dokonce i když někdo rozhodl nosit šperky kus pouze jednou, to je používáno šperky a musí být zacházeno jako takové.

Pamatujte: autoklávu je jediný způsob, jak správně dezinfikovat vaše šperky, ale to není všechno. Si nikdy nemůžeme být jisti, že o těch malých poškrábané a značek, které mohou obsahovat bakterie.

Takže, co mám dělat?

Chcete-li opětovné použití nebo koupit použité šperky, volba je jen váš. Co potřebujete vědět o rizicích spojených s použitými šperky, takže pokud jste připraveni riskovat, je to vaše rozhodnutí. Mějte však na paměti, že ve většině případů je to prostě nestojí za to.

Existuje tolik nových šperků můžete získat dnes za přijatelné ceny, tak proč byste měli koupit použité šperky? Existuje mnoho různých rovné činky, úžasné zakřivené barbells na břicho piercing, mnoho různých plug do ucha a tělo tunelu stylů, fantazie bradavky šperků, roztomilé nos kostí a mnoho dalších druhů šperků z čeho vybírat. Tak proč byste měli riskovat použité šperky kus, když můžete získat zcela nový šperky kus za přijatelnou cenu?

Někdy, za zvláštních okolností, možná budete chtít jít s použitými šperky. Například, v případě, že šperky kus je v rodině a má velkou citovou hodnotu. V tomto případě, můžete přemýšlet o tom, jak se to autoklávovat profesionály a nosí ho. Nicméně, tito jsou opravdu zvláštní okolnosti, nebudete setkat většinu času.

Takže, co mám dělat? Pokud opravdu chcete najít nové využití pro své staré šperky, existují i ​​jiné možnosti. Nemusíte znovu použít ji jako šperky. Ptejte se kolem různých recyklačních programů nebo podniků, kteří by mohli mít zájem koupit staré šperky (obvykle zlatý) k roztavení dolů. Můžete obdržet v hotovosti na místě, takže to může být dobrá investice, pokud vám nevadí, že vaše šperky byly roztaveny a recyklovány. Problém je, že tato metoda funguje většinou pro zlatých a stříbrných šperků; Chirurgická ocel, titan a jiné materiály mohou být obtížnější prodat.

Další věc, kterou můžete udělat, je znovu použít své staré šperky novým způsobem. Vytvořte projekt a přeměnit ji na něco jiného. Například, může si vzít dekorativní součástí větších šperků a použít je jako nové ozdoby (vlásenky, dekorací, atd), můžete použít menší šperků, aby kostýmy nebo nové ozdoby na oblečení. Jediným omezením je vaše fantazie!

Tímto způsobem se dostanete, aby vaše šperky, aniž by riskoval něčí zdraví. Jen nezapomeňte ji nejprve dezinfikovat! Vezmi si to na profesionální být autoklávovaného a pak jej můžete použít pro své nové a vzrušující projekty!

Na závěr

Znovu použít šperky může znít lákavě, ale měli byste si rozmyslet, než se rozhodnete jej používat nebo znovu prodat. Mějte na paměti, že opětovné využití šperky není nejlepší praxe, zejména proto, že si můžete najít nové šperků za velmi přijatelné ceny. Ještě horší je, aby znovu prodat vaše šperky: nikdy nebudete vědět, jestli je to správně dezinfikují a bez škrábanců.

Pamatujte: jediný způsob, jak správně dezinfikovat vaše šperky je s autoklávu, a je pravděpodobné, že nemáte doma. Takže je třeba provést profesionál, který stojí peníze. Také, dokonce řádně dezinfikované používá šperky má malé škrábance a značky, které mohou bakterie;.

Je tu prostě příliš mnoho rizika spojená s použitým šperky. Vzhledem k tomu, existuje mnoho nádherné nových šperků můžete získat za přijatelné ceny, je nejlepší jít vždy s novým šperky koupil za spolehlivého obchodě.

To je důvod, proč je to mnohem lepší, aby znovu použít vaše staré šperky různými způsoby. Pokud opravdu chcete získat nějaké peníze, můžete zkusit prodávat své staré šperky, které mají být roztaven. Případně, pokud si opravdu chcete opět používat své staré šperky, proměnit jej v zajímavém projektu a použít jej novým a odlišným způsobem. To vám umožní udržet všechny ty krásné šperků, aniž by byla ohrožena něčí zdraví. Víte, že investiční zlato zhodnotí váš majetek.

zdroj:https://www.thechaingang.com/article/cat/piercing/post/what-to-do-with-your-old-body-jewelry/