Piercingy – 10 fakt, o kterých nevíte

3893840_f260

1. Nejběžnější forma piercing je piercing ucha. Nejstarší náušnice nalezeny byly datovány kolem 2500 před naším letopočtem.

2. I když ucho piercing je velmi časté mezi ženami, v průběhu historie mnoho známých muži jako Julius Caesar, Williama Shakespeara nebo Francis Drake na sobě komplikované náušnice.

3. V některých zemích Afriky lidí praktikovat formu piercing spočívající ve vložení disku do svého spodního rtu od dětství. Po několika vložkami s postupně rozšiřován disků spodní ret může dosáhnout příležitostně kolem 15 centimetrů v průměru.
4. Podle studie provedené v Anglii lidí nad 16 let přibližně 10% měl piercing v jiných než ušní lalůček míst. Mezi nejběžnější typy tělních pupek byla na vrcholu (zhruba třetina) a následným nosu a uší (jiná skvrna pak ušní lalůček).

5. rekord pro většinu stálých piercing je držen skotský žena s 4,225 certifikovaných piercingem.
6. V „Kama Sutra“ tam jsou popisy genitální piercing, oba samci a samice, za účelem dosažení pohlavní vylepšení.

7. V některých jižních Asijských náboženských obřadech jsou prováděny extrémní piercing jako forma duchovního self-ponížení.

8. Vzhledem k infekcím, které mohou nastat po piercing, téměř 1% z těch, kteří vykonávají piercing vyžadují hospitalizaci.

9. Bylo zjištěno, že velmi vysoké procento z těch, kdo provádí jazykem piercing se bude vyvíjet gapped zuby v důsledku konstantní tlačení vložení kovového mezi předními zuby.

10. V některých amerických státech, musíte být starší 18 let dostávat piercing bez souhlasu rodičů. V Massachusetts, piercing byla zakázána zákonem. V roce 2000, tento konkrétní zákon byl zrušen.

zdroj:http://hubpages.com/style/Piercings-10-Facts-you-dont-know-about-it

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *