Popularita břišního piercingu

tumblr_m44f7ce7fa1rwp5f7o1_500_large

Historie pupek šperky

Belly Button šperky byl po staletí a lze datovat do doby aztéckých indiánů. Původně v těchto kmenů, včetně starých Egypťanů, břicho kroužky nebo pupek šperky nebyl jen módní prohlášení. Tyto piercing, bez ohledu na to, kde byly umístěny na těle, stál za jejich postavení ve společnosti, jejich statečnost během bitev, a mnozí z nich za to, že představují spojení s různými bohy. Královské Egypťané byli první, kteří zdobí své břicho tlačítka s pupek šperky. Jak se společnost změnila, tak dělal dojem, že piercing jakékoliv části těla, s výjimkou ušní lalůčky, bylo pro samotné ženy.

V roce 1940, hollywoodští producenti přišli s skvělý nápad, který by dělal populární dále jen „holé“ pupek na velké obrazovce. Použili šperk na pokrytí nákladů na pupík tak herečky mohl porodila jen trochu více kůže v několika scénách. Tam bylo mnoho filmů během 1940â € ™ s, které je znázorněno břišní tanečnice zdobit krásné břišní prsteny a jiné břišní šperky. Z těchto jedinečných filmů, všichni začali věřit, že nošení pupek šperky byla součástí Středního východu kultury. Nicméně, to bylo jen geniální myšlenka některých výrobců Hollywood umožňujících herečku šanci na odiv její pupík.

V roce 1980 punková scéna byla v plné síle a mladší generace začala piercing několik částí jejich těl – muži i ženy. Nejen, že tam byli více piercing, ale pupek kroužky byly vidět ještě víc.

V současné době nejen herečky nosí břicho prsteny, ale břicho šperky je slavný mezi oběma pohlavími a všechny generace. Mezi hollywoodských hvězd, které milují svůj pupek šperky jsou supermodelka Christy Turlington, Naomi Campbell, Janet Jackson, Britney Spears, Gwen Stefani, Madonnu, Cher a Christina Aquilera, abychom jmenovali jen několik.

Belly Button šperků „Důvodem popularity

Břicho šperky je velmi populární z mnoha důvodů dnes; Nicméně, hlavním důvodem je sexy vzhled. Pupek kroužky nebo břicho šperky upozorňuje na rovinách břicha a měkké křivky pasu, což může být velmi lákavý.

Břicho kroužky jsou skvělé, když chcete holé břicho jen trochu, ale skrýt jejich vzhled vašeho pupíku stejně. Ne každý má tlačítko nádherné břicho, ale s krásným drahokam nebo jiného pupek šperky, váš pupek stává maják krásy a stylu. Nošení břicho kroužky vám dát šanci nosit holé mid-trhliny, topy plodin, Low Rider džíny, hip objímání džíny a vypadají lépe než kdy jindy.

Břicho šperky módním

Jakmile jsou všechny body jewelry byl považován nosit jen divochy. Dnes, to je módní prohlášení, že dává každému člověku možnost vyjádřit svůj vlastní sexualitu.

K dispozici je řada pupek šperky styly z čeho vybírat, které lze přizpůsobit každé osobnosti z dospívajících starších žen ve všech oblastech života. Různé styly břišních kruhů zahrnují kmenové, šik, elegantní, nebo trendy, alternativní, zvyk, visící, ozdobného, ​​designer, gotický, drahokamy a duchovní dávat každou ženu způsob, jak vyjádřit sebe při různých příležitostech.

Styly a tvary pupek šperky

Existuje mnoho různých stylů břicho kroužky jsou k dispozici, které mohou zlepšit tvar vlastních křivek. Břicho kroužky jsou k dispozici ve stylech, jako jsou činky, perličkový prstenů, kapky, srdce, spirál, knoflíky, ohnuté činky, medvídky, květinové vzory, a mnoho dalších.

Mnoho žen dnes dávají přednost své vlastní kámen nebo drahokam ve svých břišních kroužků pro vlastní jedinečný styl. Různé drahokamy používané pro pupek šperky patří ametyst, akvamarín, modrý safír, modrý topaz, kubické zirkony, diamant, smaragd, granát, opál, perla, peridot, růžový safír, rubín a žlutý topaz. Každý z těchto osobních birthstones lze nosit jako v pupíku šperky, zda jste se narodili během daného měsíce nebo ne.

Břicho tlačítka kroužky jsou vytvořeny z různých materiálů, stejně se vám další možnosti, jako bílé zlato, 14k ryzího zlata, platiny, chirurgické grade nerezová a titanu. Zlato je druhý nejoblíbenější volbou jako materiál pro pupek kroužků po chirurgické oceli. Většina profesionálních děrovače rozhodnout pro chirurgické oceli pro počáteční pupek piercing kvůli jeho nízké ceně a stále kov s nízkým počtem zamítnutí.

Volba je teď na vás. Můžete připojit s nejpopulárnějším šperky trend, který byl po celá staletí a vyjádřit svou vlastní jedinečnou osobnost, nebo můžete jen sledovat, jak všichni ostatní se těší kouzlo a odvolání, které pupek šperky přináší.

zdroj:https://www.thechaingang.com/article/cat/piercing/post/popularity-of-belly-rings-28/