Průvodce – piercing rtu

vertical-labret

Rtu piercing jsou jedním z nejoblíbenějších typů piercing na světě. Existuje mnoho různých možných umístění, na horní i dolní okraj, takže existují četné lip piercing typů a kombinací, které lze provést.

Rtu piercing se pohybují od jednoduchých a relativně bezbolestný složitější a dokonce i extrémních piercing, takže je tu něco pro každého.

Tyto piercing může být malý a diskrétní nebo velmi prominentní, v závislosti na vaší volbě.

Typická šperky pro rtu piercing labret je stud, ale mnoho lidí se rozhodnete použít jiné typy šperky, jako jsou Captive perliček prstenů. To vše záleží na tom, co se vám líbí a co vás nejpohodlnější.

Zde jsou nejpopulárnější a efektivní rtu piercing:

Dolním rtem piercing
Nižší piercing na rty jsou velmi populární a atraktivní. Jeden z nich, Labret piercing, je ve skutečnosti velmi populární lip piercing na světě. Spodní ret je dobrým místem pro piercing, protože tam jsou některé umístění, které můžete udělat, které nejsou v rozporu s mluvení, žvýkání a dalších aktivit. Zde jsou nejoblíbenější spodní ret piercing typy:

Labret Piercing
Průvodce po Lip piercing

Labret piercing je nejpopulárnější rtu piercing v celkově a samozřejmě nejpopulárnější spodní ret piercing. Je tak populární, že mnoho lidí spojuje všechny rtu piercing s labret a zavolat jakýkoli rtu piercing labret. Jak již bylo řečeno, labret je jeden specifický typ piercing, to znamená, je lip piercing provádí centrálně na spodní ret.

Typické šperky pro Labret piercing je labret stud. Mnoho lidí však zvolit různé typy piercing, jako je Captive perliček prstenů. Tento piercing hojí relativně rychle, v pouhých 2 nebo 3 měsíce.

Vertikální Labret Piercing
Vertikální Labret piercing je vertikální varianta populární labret piercing. Že se provádí na spodní ret, obvykle centrálně. Rozdíl od pravidelného labret piercing, vertikální varianta má oba konce piercing viditelné na vnější straně.

Vertikální Labret piercing má jeden otvor na stejném místě, kde typické labret sedí. Druhý otvor, ale je umístěn na horní straně spodního výstupku. Tímto způsobem můžete vidět oba konce šperky. Typická šperky pro tento typ piercing je zakřivený barbell.

Horní ret Piercing
Existuje mnoho různých horním rtem piercing, které můžete vyzkoušet. Ve skutečnosti, některé z nejpopulárnějších rtu piercing jsou prováděny na horním rtu. Tyto piercing jsou velmi efektivní a atraktivní, takže to není překvapující, že jsou tak populární.

Mezi nejčastější typy horního rtu piercing jsou Madonna, Monroe a Medusa. Všechny z nich jsou podobné labret piercing, pouze provést na horní místo spodní ret. Jak již bylo řečeno, existují i ​​jiné možné umístění si můžete vybrat pro svůj horního rtu piercing.

Medusa piercing
Medusa je piercing provádí centrálně na horním rtu. To se provádí na malý důlek ve středu horního rtu, těsně pod nosem. Anatomický název této důlek je philtrum, takže Medusa je také známý jako philtrum piercing.

Medusa piercing je tedy velmi podobný labret piercing, pouze provést na horní místo spodní ret. Společný šperky pro Medusa piercing labret je stud, i když někteří lidé raději nosit chovaných v zajetí korálek kroužky jako preferovaného ozdobení pro jejich Medusa piercing.

Monroe Piercing
Průvodce na rty Piercingy Monroe piercing se provádí na horním rtu, mimo střed. To se obvykle provádí na levé straně. Tento piercing dostal své jméno z krásy značku Marilyn Monroe a je vyroben vypadat jako kosmetický ochranné známky.

Je to jeden z nejpopulárnějších rtu piercing, a nejpopulárnější horní piercing ret. Typická šperky pro tento typ piercing je labret stud.

Je důležité si uvědomit, že mnoho lidí se vztahují na všechny horní ret piercing provedeno mimo střed, jak Monroe piercing, bez ohledu na stranu.

Nicméně, mnoho lidí zvažuje pouze ty piercingy provádí na levé straně, aby Monroe piercing.

Madonna Piercing
Madonna piercing je horní ret piercing provádí mimo střed na pravé straně. Je to v podstatě stejný jako Monroe piercing, pouze uzavřená na opačné straně obličeje. V tomto smyslu je Madonna piercing může být viděna jako variace Monroe piercing.

Jestrum Piercing
To je trochu vzácnější umístění, ale stále dost časté, aby zde zmínit. Jedná se o piercing provádí vertikálně přes horní ret. Jedná se o horní varianta hrana svislé labret. Jestrum piercing je také známý jako vertikální Medusa, což je logické, protože Medusa je horní hrana varianta labret piercing.

S Jestrum piercing, jeden konec šperků sedí na philtrum (promáčknutí ve středu horního rtu), zatímco druhý je umístěn na spodní straně horního rtu. Tímto způsobem, jsou oba konce šperky jsou viditelné. Jedná se o velmi atraktivní a efektivní piercing umístění.

Sousta piercing
Sousta piercing jsou zvláštním druhem lip piercing sestávajících ze dvou nebo čtyř piercingů, které jsou zobrazeny jako skupina. Typicky provedeno na protilehlých stranách tváře, tyto piercing jsou velmi efektivní a atraktivní. Sousta piercing jsou obecně dva nebo čtyři obecné rtu piercing provádí na konkrétní místo na rtech. Mnoho z kousnutí piercing mají unikátní a velmi nápadité názvy.

Nejoblíbenější Sousta piercing zahrnují:

 

Hadí uštknutí. Tento piercing se skládá ze dvou piercing, z nichž každá se nachází na každé straně spodní ret. Je to jako Madonna a Monroe spolu, jen jsou udělány na spodní ret. Hadí uštknutí jsou nejoblíbenější kousnutí piercing.
Anděl Bites. To je další populární forma. Jedná se o dvojici rtu piercing provedených na horním rtu, jeden na každé straně. Jinými slovy, je to jako mít Madonnu a Monroe dohromady. V případě anděla Bites, že piercing jsou umístěny trochu na stranu, než Madonna a Monroe, ale ty jsou v podstatě stejné piercing.
Jiřina. Tento piercing kombinace se skládá z piercing provádí na rohu úst jednoho piercing na každém rohu.
Cyber ​​Bites. Tento piercing kombinuje Medúzy a labret piercing. Jinými slovy, jeden piercing se provádí centrálně na horním rtu, zatímco druhý se provádí centrálně na spodní ret.
Dolphin Bites. Jedná se o dva piercing z vedle sebe centrálně na spodní ret.
Pavoučí kousnutí (Viper Bíteš). Jedná se o dva piercing z vedle sebe mimo střed na spodní ret.
Žraločí kousnutí. Tento piercing kombinace se skládá ze 4 piercing. Jedná se především o pár pavoučí kousnutí, uzavřená na obou stranách tváře. Jinými slovy, jeden pavoučí kousnutí piercing (skládající se ze dvou samostatných piercing) se provádí mimo střed na levé straně spodního výstupku, zatímco druhá pavoučí kousnutí piercing se provádí mimo střed na pravé straně spodního výstupku.
Psím kousnutí. Tento piercing kombinace se skládá ze 4 piercing, uzavřená mimo střed na obou stranách horního a dolního rtu. Jedná se v podstatě o kombinaci anděla Bites a hadí uštknutí piercing.

zdroj:https://www.thechaingang.com/article/cat/piercing/post/guide-to-lip-piercings/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *