Průvodce – piercing v uchu

ear-cartilage-piercing

Ušní piercing patří mezi nejoblíbenější a nejvíce různorodých typů piercing na světě. Patří mezi ně zdaleka nejběžnější propíchnutí all: ušní lalůček piercing.

Nicméně, existuje mnoho dalších typů piercing si můžete vybrat pro vaše uši.

Jedna skvělá věc, o ušní piercing je, že jsou velmi různorodé. Téměř každá část ucha může být proraženy, takže není divu, že existuje mnoho různých typů piercing z čeho vybírat.

Také mnozí lidé rozhodnou se získat více než jeden piercing na určitou část ucha, vytváří řádky a skupiny piercingem, které vypadají velmi atraktivní, zejména pokud používáte nádherné šperky.

Zde jsou nejpopulárnější ušní piercing typy si můžete vybrat:

Ušní lalůček Piercing
Ušní lalůček piercing jsou zdaleka nejčastější piercingem na světě. Jsou liší od všech ostatních piercing, protože jsou stále populárnější a společensky přijatelnější než jakýkoli jiný typ piercing. Mnoho lidí ani je považují za piercing v pravém smyslu toho slova, i když tam není žádný podstatný rozdíl mezi ušní lalůček piercing a jiných piercingem. Ušní lalůček piercing, stejně jako všechny ostatní, by měly být prováděny vyškolený, profesionální personál na spolehlivé piercing studio. Vyžadují rovněž stejný postup použitý pro další piercing a měly by být prováděny s propichovací jehly. by měla být nikdy použita piercing zbraně – zbraně jsou špatné a nehygienické a může způsobit spoustu problémů.

Navíc, ne všechny ušní lalůček piercing jsou jednoduché, tradiční ušní piercing, které jsou tak rozšířené a běžné i mezi běžnou populací. Zatímco pravidelné ušní lalůček piercing jsou zdaleka nejpopulárnější variantě, je důležité si uvědomit, že existuje mnoho dalších variant ušní lalůček piercing, z nichž některé jsou více extrémní než ostatní.

Zde jsou nejpopulárnější ušní lalůček piercing varianty:

Ear Piercing GuideRegular ušní lalůček piercing. Jedná se o nejběžnější piercing na světě. To se provádí na ušní lalůček, typicky s použitím malých jehlami. Existuje mnoho různých typů šperky jsou vhodné pro tento piercing, od obecných šperků až po speciální kusů vyrobených pro piercing. Jinými slovy, existuje mnoho různých náušnice vzory a styly si můžete vybrat.

Horní ušní lalůček piercing. Tento piercing je děláno vyšší na ušní lalůček než standardní laloku piercing. V jistém smyslu to piercing je jen twist na původní ušní lalůček piercing, ale může jisti, udělat spoustu vizuálního rozdílu. Chcete-li mít větší nápadnou piercing než standardní laloku, ale nechtějí nic extrémního, může to být dobrý způsob, jak jít.
Vertikální ušní lalůček piercing. Tento piercing jde svisle přes ušní lalůček, ode dna až na vrchol. To přispívá k velmi neobvyklé, výrazný účinek. Tento piercing obvykle používá rovné činky a prochází více tkáně než standardní laloku piercing.

Příčné ušní lalůček piercing. Tento piercing jede horizontálně přes ušní lalůček, zprava doleva. Stejně jako vertikální laloku piercing, příčná ušní lalůček piercing prochází více tkáně, než je obvyklé laloku piercing a produkuje velmi pozoruhodný vizuální efekt. Rovné činky jsou typické šperků použité pro tento piercing, i když někteří lidé používají zakřivené činky.
Natažené ušní lalůčky. Jakmile budete mít za ušní lalůček piercing, zejména pokud se jedná o pravidelný jeden, můžete ji natáhnout na větší rozchod. Mnoho lidí úspěšně protáhnout své lalůčky na velmi velké měřidla. Jakmile budou vaše ušní boltce natažené budete muset nosit speciální šperky z velkých měřidla piercing. Vzhledem k tomu, natažené laloky jsou nejvíce populární forma napjatých piercing, existuje mnoho specializované šperků vytvořené právě pro tento typ piercing. Nejlepší šperky volba pro táhly ušních boltců patří špunty do uší, tělo tunely a earlets.

Helix Piercing
Helix piercing se provádí na šroubovici ucha, význam, na vnějším okraji. To je jeden z nejoblíbenějších ucha chrupavky piercingem. Mnoho lidí si získat více než jeden helix piercing, aby tyto piercing jsou často nacházejí ve skupinách a řádků. Zvláštním typem šroubovice piercing se helix orbitální: to jsou dvě šroubovice piercing jsou propojeny jedním zazvoněním. Helix štíty jsou speciálně navrženy šperků vyrobené pro helix piercing, zejména těch, které provádí na vrcholu křivky ucha.

Anti-Helix Piercing (Snug Piercing)
Anti-Helix piercing se provádí na anti-šroubovice, to znamená, že část uchu šroubovice. Jiný název pro tento piercing je Snug piercing. Vzhledem k tomu, tato část ucha je poměrně malý, že je důležité používat malé šperky, typicky malé zakřivené činky, nebo různé typy kroužků.

Speciální verze anti-helix (pohodlný) piercingu je Ragnar. Ragnar je velmi hluboká umístění v útulné piercing a je často považován za samostatný druh piercing.

Rook Piercing
Věž piercing se provádí na vnitřním okrajem ucha, při sklopené části chrupavky. Tato část ucha je rovnoběžná s šroubovice (také známý jako vnější okraj ucha). Rook piercing lze provádět na mnoha různých místech, stejně jako šroubovice piercing, ale přesné umístění a dívat se bude do značné míry záviset na vaší anatomie.

Tragus Piercing

Ear Piercing GuideTragus piercing se provádí na malou část chrupavky se nachází v přední části zvukovodu. Chrupavka je v tomto okamžiku velmi silná a poskytuje dobré místo pro malé šperky. Je důležité, aby tento piercing být provedeno na relativně malém tlaku a používat pouze malé, lehké šperky.

Anti-Tragus Piercing
Anti-tragus piercing se nachází naproti tragus piercing, na straně ucha chrupavky, která je přímo vedle zvukovodu. Tragus a anti-tragus jsou někdy zdobeny identickým šperky, aby se mohli dvojici.

Jak již bylo řečeno, mnoho lidí má tyto skvrny velmi malé, takže je možné nosit těžké šperky v těchto piercing nebo dokonce dostat oba tyto piercing. Mějte to na paměti, pokud máte zájem o tragus, anti-tragus a jiných piercingem ucha.

Ulita Piercing
Ulity piercing se provádí ve dvou populárních variantách: vnitřní a vnější ulita. Oba jsou ušní chrupavky piercing a jsou někdy zmatené s ostatními typy piercing popsaných výše. Vnitřní ulita se provádí na střed chrupavky, která sousedí s zvukovodu. Vnější ulita, na druhé straně, se provádí na ploché části ucha chrupavky, mezi spirálou a anti-šroubovice.

Daith Piercing
Daith piercing se provádí na vnějším okraji ucha, který je nejblíže k hlavě. Někdy jsou tyto piercing jsou dělány se zakřivenou jehlou, aby postup snadné a bezproblémové a aby se předešlo zraněním do ostatních částí chrupavky.

Tento společný umístění daith je někdy známý jako „vnější daith“ piercing. Vnitřní daith, na druhé straně, se provádí na vodorovné části chrupavky se nachází přímo nad zvukovodu.

Průmyslové Piercing
Ear Piercing GuideIndustrial piercing je jedním z nejoblíbenějších typů ucho piercing, ačkoli to je důležité si uvědomit, že ne všechny průmyslové piercing jsou nutně ušní piercing.

Technicky, nějaké dva otvory, které se spojují stejné (rovné) šperků kusu jsou považovány za průmyslové piercing. Ušní industrial je právě nejvíce populární forma průmyslových piercing.

Ušní průmyslové piercing se provádí na horní chrupavku ucha. Dva otvory (piercing) se provádí a následně spojeny jediným šperky kusu, obvykle rovnou činkou.

Tam jsou některé změny v umístění: typicky průmyslové piercing jsou umístěny diagonálně do ucha, ale vertikální a horizontální umístění jsou také možné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *