Tunely v uších. Jak roztáhnout uši?

ear-tunel

Jak protáhnout své uši
Nezapomeňte, že ucho protahování je modifikace těla a je třeba brát vážně a zodpovědně. Je to vaše volba a vaše tělo a vaše odpovědnost. Neneseme žádnou odpovědnost za případné zranění vám udržet pomocí některého z našich šperků či radu. Níže uvedené informace jsou podle našeho názoru jen a odborná lékařská třeba požádat o radu, pokud narazíte na újmu.

Jasně, že mám z cesty …

Tak za prvé je třeba ucho propíchnout. Jen standardní ucho piercing, ne blízko k okraji lalůčku, pak je třeba počkat. Obecně platí jeho nejlepší počkat alespoň 2 měsíce před protáhnout, někteří lidé si myslí, je třeba počkat ještě déle. V každém případě, jakmile máte plně uzdravil standardní náušnice, piercing, pak můžete začít ji natáhnout.

Nejlepší způsob, jak protáhnout své uši je trpělivě a opatrně.

Různí lidé mají různé způsoby protahování. Toto je moje metoda, metoda kužel. Může Google vám jiné způsoby roztahování, stejně jako odběrem provedeným způsobem, který využívá bondage páska ránu kolem zástrčky ke zvýšení jeho průměr. Nálepku metoda se zdá být populární, když lidé dostanou do velkých rozměrů.

Kužel Protahování
Je nutné protáhnout až velmi pomalu, pohybující se kužel dále v jemně roztahování otvor, po dobu dnů … Kuželová nebo nosítka je tvar, který mírně rozšiřuje otvor, jak jej tlačit do ucha. Jaký tvar je jen na vás. Někteří lidé dávají přednost rovné svíčky, jiní kruhové nebo spirálové zužuje. Máme spoustu z čeho vybírat.

Pokud se chystáte na protáhnout své vlastní piercing, ujistěte se, že si umyjte ruce teplou vodou a tekutým, antibakteriálním mýdlem.

Pokud jste právě začíná natáhnout z plně zhojené standardní ucho piercing díry, pak se vrhněte na 1,6 nebo 2mm kuželu. Zatlačte jej tak daleko, jak to bude snadno přejít, pak to dát další mírný zákrut a tlačení, pak se zastaví. Mělo by nepříjemné, ale ne opravdu bolestivé. Je to neměli opravdu „bolelo“, to rozhodně neměli krvácet, měla by existovat jen hřejivý pocit v laloku. Jít pomalu. Riskujete za „sfouknout“ (viz níže), pokud se pokusíte a protáhnout příliš rychle. To může způsobit trvalé poškození laloku.

Ponechte svíčku v uchu. Počkejte, až se ucho usadit před pokračováním. Tím se výrazně liší mezi lidmi, to by mohlo být několik hodin, nebo by to mohlo být jeden nebo dva dny. Každý je jiný, poslouchat své tělo. Jakmile se cítí připraven dát mu další zvrat a zatlačte hlouběji. Dont být příliš energické, můžete vážně poškodit ušní lalůčky řítí to. Nezapomeňte užívat svůj čas … Jděte pomalu. To by mohlo trvat jeden den nahoru o milimetr, mohlo by to trvat týden, everyones jinak. Nenechte spěch. Nicméně dlouho trvá, zúžení by měly být odstraněny často, takže si můžete vyčistit ucho a dát mu solné lázně (viz níže)

Držet krok v procesu, dokud kužel je plně v. Pak jsem ho nechat na další den nebo dva, než jsem se změnit na nějakého jiného šperky. Dont vyzkoušet a používat dvojité vzplanul zátky po několik týdnů (viz níže). Držte se šperky, které doesnt vyžadovat další úsek po dobu několika týdnů.

I když jsem didnt používat lubrikanty, protože mám tendenci natáhnout velmi pomalu, někteří lidé najdou trochu mazání pomáhá. Chcete-li použít maziva, volit moudře. Tam konfliktní názory na to, co je bezpečná mazivo použít. Slyšel jsem lidí, kteří používají vazelínu nebo olivový olej, pravděpodobně bezpečnější možností by bylo použít jemné tekuté anti-mikrobiální mýdlo (samozřejmě bez vůně). Doporučoval bych, že cokoliv použít, ujistěte se, umýt to všechno pryč poté, co s teplou vodou.

Roztok chloridu sodného (Salt koupání)
Čistěte si čerstvé úseky alespoň jednou denně fyziologickým roztokem (slaná voda). půl lžičky soli rozpustit v šálku vroucí vody, počkat, až voda vychladne, odstraňte šperky a namočte lalok, to pomáhá předcházet infekce a AIDS hojení. Používat non-iodized, jemnozrnné mořskou sůl pro koupele, je lepší než běžné kuchyňské soli, která obvykle obsahuje přísady, které by mohly být neslučitelné s hojením ran.

Zjistil jsem nalil slanou vodu do kalíšek na vejce je nejjednodušší způsob, jak použít řešení na laloku .. můžete připojit ‚namočit‘ své lalůčky do kalíšek na vejce, a nechat je namáčení v roztoku po dobu několika minut .. svištící kolem nich.

Pro ty z vás, kteří chtějí následné péče řešení v láhvi, nyní dodáváme BPA Protahování následné péče řešení Toto přidal ingredience na pomoc svého úsek léčit, jako je vitamin E a tea tree olej. Dodává se v praktickém velikosti lahví, které si můžete vzít všude s sebou přidat pár kapek každou chvíli.

Nezapomeňte, aby se vaše uši v čistotě. Odstraňte šperky regularily a umýt lalůčky s antibakteriálním mýdlem. Masírování lalůčky je dobrý nápad použít olivový olej, nebo ještě lépe, použijte „Vymleté ​​Buttr“, který je speciálně vyvinut pro táhnul laloků.

Čím větší díry získat více mrtvé kůže, vlhkost, bakterie a prach může shromažďovat v nich. To páchnoucí, (sýrový) olejovitá látka, která tvoří (tzv mazu) je třeba vyčistit v pravidelných intervalech. Zdá se, že vybudovat mazu není tak špatný s „organické“ materiály jako jsou tyto umožňují ucho „dýchat“.

Chcete-li znovu natáhnout, měl by být vybrán kužel nebo půlměsíc s mírným nárůstem v průměru jeden milimetr nebo dva z vaší aktuální velikosti děr.
natáhnout pouze o milimetr nebo dva najednou. Pak čekat na otvor zcela léčit a cítit v pohodě před opětovným protahování. Asi 4 nebo 5 týdnů později. Dont spěch, nebo budete poškodit ušní lalůček a zvýšit riziko infekce.

Existují i ​​jiné způsoby protahování vaše uši … pomocí ušní vah je jednou .. jiný způsob, jak je „páska“ metoda, kde otroctví pásku nebo PTFE páska je obtočená kolem zástrčky ke zvýšení jeho průměr.

Někteří lidé se zdají být stále velmi velké měřidla piercing teď, 5 mm a ještě větší. Celý kus je převzat z ucha. To samozřejmě isnt ucho „natahování“ vůbec, a podle našeho názoru bude výsledná díra představovat problém, pokud člověk chce natáhnout větší později. Podle našeho názoru je lepší protáhnout pomalu, jako je to vždy bylo provedeno.

zdroj:http://www.arka-shop.co.uk/acatalog/ear-stretching-kits.html